• 19.00 Harcsa Veronika Quartet – ( Kürt Rendezvényközpont )

    (Budaörs, Szabadság út 301.)

  • Városháza (Budaörs, Szabadság út 134.)

    18.30 Rényi Krisztina Ferenczy-díjas grafikusművész, illusztrátor és Szinte János szobrászművész kiállítás megnyitója - aula Közreműködik: Balogh Janka Mozgásműhely

    19.00 Megnyitó – beszédet mond Wittinghoff Tamás, Budaörs polgármestere - díszterem

    19.10 Kocsis Zoltán Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas zongoraművész és Kocsis Krisztián koncertje – díszterem

  • PostART (régi posta hátsó szárnya - Clementis L. u. és Ébner György köz sarok)

    20.30 ef Zámbó István kiállításának és Bodnár Gábor hangszer kiállításának megnyitója

    20.45 ef Zámbó Happy Dead Band koncertje

    22.00 Slam poetry a Gourmand zenekarral – közreműködik: Pion István, Horváth Kristóf Színész Bob Romkocsma Gardon Bisztró – Kultúrpart csoport

  • Evangélikus templom (Budaörs, Szabadság út 75.)

    18.00 Magyar királyok udvarainak zenéje - a Mandel Quartet koncertje

  • Kálvária tér

    18.00-20.30 Muzsikáló terek Játszik: a Kodachrome – a legjobb Simon és Garfunkel cover duo (Jobbágy Bence és Méhes Adrián) és a Crasy Daisy Jug Band

  • Városi Ifjúsági Klub

    18.00 Gandharvák - Interaktív uplifting koncert hangszerbemutatóval

  • Budaörsi Latinovits Színház

    19.00 Baumarchais - de Ponte – W. A. Mozart: Figaro házassága – nyílt próba

  • PostART (régi posta)

    19.30 Margaret Island koncert
    21.00 Cseh Tamás est – Vodku zenekar
    22.30 Kodály Method – filmvetítés
    Romkocsma Gardon Bisztró – Kultúrpart csoport

  • Nagyszínpad (Károly király úti körforgalom)

    10.00 Alma zenekar koncertje
    11.00 Babtársulat - óriás bábos előadás
    12.00 Huzella Péter (gyerek koncert)
    12.30 Hollóének Hungarica
    13.30 Szélrózsa néptáncegyüttes műsora
    14.00 – 16.00 hangbeállás
    16.00 Mary Popkids
    17.30 Ivan & the Parazol
    19.30 Pacheco (Mexico)
    21.00 Honeybeast
    22.30 The Carbonfools

  • „Kultutca”: Színházak utcája, Nemzetiségiek utcája, Vurstli utca (Budaörs sokszínű nemzetiségi kultúrájának bemutatása, Ládafia Bábszínház, Tintaló Társulat, BÁBaKALÁCS Bábszínház, Paprika Jancsi Csúzlizdája)

    • Színház két keréken
    • kézműves bemutatók, portrérajzolás, olvasó sarok, ínyencségek
    • vesszőkosaras körhinta, népi játékok, komédiások
    • baba-barát rendezvény: mobil pelenkázó a legkisebbek részére

  • PostART

    10.00 Mumus - a Budaörsi Diákszínpad előadása
    19.00 Zanzinger
    20.00 Szeder
    21.00 Szabó Benedek és a Galaxisok
    Romkocsma Gardon Bisztró – Kultúrpart csoport

  • Templom tér

    15.30 Muzsikáló terek
    Játszik: a Strings of the streets

  • Evangélikus Templom

    17.00 Fülep Márk fuvolaművész és a Budavári Kamarazenekar koncertje
    vezényel: Héja Benedek

  • Sportcsarnok (Budaörs, Hársfa u. 6.)

    18.30 Händel: Messiás – VIVART Budaörsi Sinfonietta koncertje vendégművészekkel
    Közreműködik:
    Fodor Ildikó – szoprán
    Kun Ágnes Anna – alt
    Pataki Potyók Dániel – tenor
    Kovács István – basszus

    Ars Nova Sacra (művészeti vezető Répássy Dénes)
    Budaörsi Pro Musica Kórus (karigazgató Tóth Csaba)
    Budapesti Ifjúsági Kórus (karigazgató Gerenday Ágnes)
    Vass Lajos Kórus (karigazgató Fügedi Bárd Judit)
    Vezényel: Török Géza, Liszt-díjas karmester

  • 2015. május 8-9-10.

    PostART (Clementis u. és Ébner György köz sarok)
    ef Zámbó István és Bodnár Gábor kiállítása nyitva naponta 10.00-21.00



  • A Budaörs Fesztivál összes programja ingyenesen látogatható!
    A műsorváltozás jogát fenntartjuk!